Saltar a continguts

Club Esportiu Natació Balaguer

Navegació

 
 
 

Menú principal

Podiums Individuals

Imatge de complement
Ampliar imatge
Alexandra Papell Fontelles
Medalles Campionat de Catalunya
  • Sots-Campiona de Catalunya 2004   400 estils   Barcelona  18/12/2017
  • Tercera de Catalunya 2004               200 braça   Barcelona  17/12/2017
Imatge de complement
Ampliar imatge
Jordi Suñé Moles
Medalles Campionat de Catalunya
  • Campió Catalunya Benjamí 2007    100 lliures                 Sant Andreu 10/06/2017 
  • Tercer de Catalunya Benjamí 2007   Q64                        Sant Andreu 10/06/2017 
  • Tercer de Catalunya Benjamí 2007   Q64                        Sant Andreu 8/06/2018
  • Tercer de Catalunya Benjamí 2007   200 lliures              Sant Andreu 8/06/2018
Imatge de complement
Ampliar imatge
Ares Perera Garcia
Medalles Campionats de Catalunya
  •  Tercera de Catalunya Infantil 2002       800 lliures  Lleida 09/07/2017
  •  Tercera de Catalunya Junior 2002        1500 lliures  Terrassa 28/01/2018
Imatge de complement
Ampliar imatge
Marc Suñé Moles
Medalles Campionat de Catalunya
  • Tercer de Catalunya Aleví 2003        1500 lliures  Reus  30/06/2017
Imatge de complement
Ampliar imatge
Berta Benseny Vilalta
Medalles Campionat de Catalunya
  • Campiona de Catalunya Benjami 2005         200 lliures Manresa 24/06/2016
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        100 esquena  Manresa 25/02/2017
  • Tercera  de Catalunya Aleví 2005                   100 lliures  Manresa 26/02/2017
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        100 esquena  Reus 02/07/2017
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        200 esquena Reus 01/07/2017
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        200 esquena Manresa 24/02/2018
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        100 esquena Manresa 25/02/2018
  • Tercera de Catalunya Aleví 2005                   200 Lliures Manresa 25/02/2018
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2005        100 esquena  Reus 02/07/2018
  • Sots-campiona de Catalunya Infantil 2005         50   Esquena   Sabadell 16/12/2018
Imatge de complement
Ampliar imatge
Arnau Pifarré i Planes
Medalles Campionat de Catalunya
  • Sots-campió de Catalunya Benjamí 2006    Q64 estils   Manresa  16/06/2015
  • Campió de Catalunya Benjamí 2006          100 lliures     Manresa 25/06/2016
  • Campió de Catalunya Benjamí 2006          Q64 estils   Manresa  25/06/2016
  • Campió de Catalunya Benjamí 2006          200 lliures     Barcelona 09/06/2017
  • Campió de Catalunya Benjamí 2006          Q64 estils   Barcelona   09/06/2017
  • Campió de Catalunya  Aleví      2006          400 lliures     Reus 01/07/2018
  • Campió de Catalunya   Aleví     2006          200 estils      Reus 01/07/2018
  • Sots-campió de Catalunya Aleví 2006       100 esquena     Reus 02/07/2018
Imatge de complement
Ampliar imatge
Sara Puigarnau Berengué
Medalles Campionat de Catalunya
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2002   100 Braça       Reus       18/07/2014
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2002   200 Braça       Reus       19/07/2014
  • Sots-campiona de Catalunya Infantil 2002 100 Braça     Terrassa     5/07/2015
Imatge de complement
Ampliar imatge
Aurembiaix Pifarré i Planes
Medalles Campionat de Catalunya

 

  • Tercera de Catalunya Aleví 2003              200 Lliures         Reus    20/07/2014
  • Sots-campiona de Catalunya Infantil 2003  100 papallona  Barcelona  16/12/2017
  • Tercera de Catalunya Infantil 2003           50 papallona       Barcelona  18/12/2017
  • Tercera de Catalunya Infantil 2003           1500 lliures        Barcelona   18/12/2017
  • Tercera de Catalunya Infantil 2003           800 lliures         Sant Jordi   07/07/2018
  • Sots-campiona de Catalunya Infantil 2003 1500 lliures      Sant Jordi   08/07/2018
  • Tercera de Catalunya Júnior 2003              50  Papallona     Sabadell   16/12/2018
Ramatoulaye
Ampliar imatge
Ramatoulaye Balde
Medalles Campionat de Catalunya
  •  Tercera de Catalunya Benjamí 2003       50 Esquena     Lleida    16/6/2012
  •  Campiona de Catalunya Benjamí 2003    200 estils         Lleida   16/6/2013
  •  Campiona de Catalunya Aleví 2003       100 braça           Reus   18/7/2014
  •  Tercera de Catalunya Aleví 2003           200 estils           Reus   19/7/2014
  • Sots-campiona de Catalunya Aleví 2003     100 braça       Reus   25/6/2015
  •  Tercera de Catalunya Aleví 2003           200 braça          Reus   26/6/2015
Imatge de complement
Ampliar imatge
Eric Demarchi Garcia
Medalles Campionats de Catalunya
  • Sots-Campió de Catalunya Abs-Jove Estiu   100 lliures  CN Sabadell   3/7/2009
  • Campió Catalunya Abs-Jove Estiu               50 lliures     Sant Jordi   27/7/2008
  • Campió de Catalunya Júnior Hivern            50 lliures    Granollers    02/02/2008
  • Sots-Campió de Catalunya Júnior  Hivern    50  lliures    Granollers   03/02/2008
  • Tercer de Catalunya Júnior Estiu                 100 lliures     Picornell   13/7/2007
  • Campió de Catalunya Júnior Estiu               50 lliures       Picornell   15/7/2007
  • Tercer de Catalunya Júnior Hivern              100 lliures    CN Rubí    25/3/2007
  • Campió de Catalunya Júnior Hivern             50 Lliures    CN Rubí    24/3/2007 
  • Tercer de Catalunya Estiu G4                      50 lliures     Picornell    2/7/2006
  • Tercer de Catalunya Estiu G4                     100 lliures     Picornell    30/6/2006
Imatge de complement
Ampliar imatge
Cristina Marquina Fuentes
Medalles Campionats de Catalunya
  • Tercera del Catalunya Absolut-Jove Estiu      50 Braça     Sant Jordi     27/7/2008
  • Sots-campiona de Catalunya Júnior Hivern    50 Braça     CN Rubí       24/3/2007
  • Tercera de Catalunya Júnior Hivern              200 Braça    CN Rubí      24/3/2007
  • Tercera de Catalunya Júnior Hivern             100 Braça     CN Rubí      25/3/2007
  • Campiona de Catalunya G3                         100 Braça     CN Reus P.   8/7/2006
  • Tercera de Catalunya G3                             200 Braça    CN Reus P.    9/7/2006