Saltar a continguts

Club Esportiu Natació Balaguer

Navegació

 
 
 

Menú principal

Campionat de Catalunya de Natació Benjamí

Imatge de complement
Ampliar imatge
Temporada 2015/16
Manresa 17,18 i 19 de Juny

 

NOM

ANY

DIA QUE COMPETEIX

GIULIAN ALECSANDRU

2005

DIVENDRES 17 MATI/TARDA

JAUME PALLÉ

2005

DIVENDRES 17 MATI/TARDA

BERTA BENSENY

2005

DIVENDRES 17 MATI/TARDA

JASMINA PERÓ

2006

DISSABTE 18 MATI/TARDA

ARNAU PIFARRÉ

2006

DISSABTE 18 MATI/TARDA

HELENA ROCA

2006

DISSABTE 18 MATI/TARDA

CRISTINA PALACIN

2007

DIUMENG 19 MATI

JORDI SUÑÉ

2007

DIUMENG 19 MATI

Temporada 2014/15
Manresa 13 i 14 juny

NOM

ANY

DIA QUE COMPETEIX

ARNAU PIFARRÉ

2006

DISSABTE 13 MATI

JASMINA PERÓ

2006

DISSABTE 13 TARDA

HELENA ROCA

2006

DISSABTE 13 TARDA

JAUME PALLÉ

2005

DISSABTE 13 MATI/TARDA

ERIC ALARCON

2005

DISSABTE 13 MATI/TARDA

GIULIAN ALECSANDRU

2005

DISSABTE 13 MATI/TARDA

BERTA BENSENY

2005

DIUMENG 14 MATI/TARDA

CEL VIOLA

2005

DIUMENG 14 MATI/TARDA

DAVID GALAN

2004

DIUMENG 14 MATI/TARDA

 

Enllaç:  Fotografies 
Imatge de complement
Ampliar imatge
Imatge de complement
Ampliar imatge
Temporada 2013/14
Manresa a 7 i 8 de Juny

 

NOM

ANY

DIA QUE COMPETEIX

ERIC ALARCON

2005

DISSABTE 7 MATI

GIULIAN ALECSANDRU

2005

DISSABTE 7 MATI

BERTA BENSENY

2005

DISSABTE 7 TARDA

AINA DURAN

2005

DISSABTE 7 TARDA

CEL VIOLA

2005

DISSABTE 7 TARDA

ALBA FARRE

2005

DISSABTE 7 TARDA

NURIA BONET

2005

DISSABTE 7 TARDA

DAVID GALAN

2004

DISSABTE 7 MATI/TARDA

ALEXANDRA PAPELL

2004

DIUMENGE 8 MATI/TARDA

DAVID PÉREZ

2003

DIUMENGE 8 MATI/TARDA

MARC SUÑÉ

2003

DIUMENGE 8 MATI/TARDA

ÀNGEL LÓPEZ

2003

DIUMENGE 8 MATI/TARDA

Annex: Resultats  (pdf 738.14KB)
Enllaç:  Fotografies 
Imatge de complement
Ampliar imatge
Temporada 2012/13
Lleida 15 i 16 de Juny

 

 

NOM

ANY

DIA QUE COMPETEIX

RAMATOULAYE BALDE

2003

DIUMENGE 16

AUREMBIAIX PIFARRÉ

2003

DIUMENGE 16

SIXELA GRACIA

2003

DIUMENGE 16

ÀNGEL LÓPEZ

2003

DISSABTE 15

ADRIÀ CEREZUELA

2003

DISSABTE 15

MARC SUÑÉ

2003

DISSABTE 15

NIL VIOLA

2003

DISSABTE 15

DAVID PÉREZ

2003

DISSABTE 15

ALEXANDRA PAPELL

2004

DISSABTE 15  TARDA

IVONNE FERNÁNDEZ

2004

DISSABTE 15  TARDA

CLÀUDIA GOYA

2004

DISSABTE 15  TARDA

Annex: Resultats  (pdf 792.69KB)
Temporada 2011/12
Lleida 16, 17 de Juny

Héctor Camarasa: 100 i 400 Lliures i 100 esquena

Sara Puigarnau: 100 i 400 lliures i 100 braça

Ares Perera: 100 esquena, 100 braça i 400 lliures

Ramatoulaya Balde: 50 Esquena i 50 Lliures

Aurembiaix Pifarré: 50 braça i 50 Esquena

Sixela Gracia: 50 Papallona i 50 lliures

Adrià Cerezuela: 50 Esquena i 50 Papallona

Angel López: 50 Esquena i 50 Braça

Marc Suñé: 50 Papallona i 50 Lliures

Nil Viola: 50 Lliures i 50 Braça

 

 

Annex: Resultats  (pdf 335.28KB)
Enllaç:  Fotografies 
Nedadors
Ampliar imatge
Sara i Clara
Ampliar imatge
Temporada 2010/11
Barcelona 25 i 26 de Juny

Sara Puigarnau:  50 Lliures i 50 Braça

Clara Profitós: 50 Lliures i 50 Braça

Annex: Resultats  (pdf 3.73MB)
Enllaç:  Fotografies